רישום להצגה "חמוצ" בעירום

שלום לך,

אנחנו שמחים שהגעת לדף הרישום לקראת ההצגה "חמוצ" שתוצג בפני קהל ערום ב-16.11.2014, בשעה 19:30, בתאטרון נחמני שברח' נחמני 4, תל אביב.

מה יהיה לנו שם? נתחיל בחצי שעה של שיחות נעימות בכניסה, ואז – ניכנס אל האולם, כיבוי אורות וההצגה תתחיל. יהיה מעניין, אנחנו מבטיחים.

כדי להגיע להצגה, יש להירשם בטופס שבהמשך (אם תרצו להגיע עם בני או בנות זוג, צריך למלא טופס נפרד עבור כל אחת ואחד. סליחה על הבירוקרטיה). לאחר הרישום נצור עמך קשר לשם רכישת הכרטיס בעלות של 50 ש"ח. בגלל שכולנו נהיה עסוקים בליהנות מהערב הערום, לא תהיה מכירת כרטיסים בכניסה לתאטרון, אלא רק רכישה מראש.

עלינו להדגיש, שייתכן שייקח לנו מספר ימים לאשר את הרישום. מגיעות אלינו פניות רבות ואנחנו צוות מתנדב וקטן. קצת סבלנות ונגיע לכולן וכולם :-).

בנוסף, מספר המקומות באולם מוגבל ולכן אנו מתנצלים מראש על כך שלא נוכל לאשר את כניסתם של כל הנרשמים.

נתראה בהצגה החגיגית!

צוות פשטות
pashtut.org@gmail.com

נ.ב- לא לשכוח להביא מגבת לישיבה. שיהיה לכולנו נעים יותר 😉

SOLD OUT

תקציר ההצגה:
״חמוצ״ הינה טרגדיה יוונית / דרום תל אביבית מודרנית. הגיבור שלה הוא זונה, עבד מודרני של תעשיית הסקס, כוכב בעיני עצמו, איש על סף מוות. לילה אחד מגיעה אליו אישה צעירה וחולנית, ומבקשת ממנו ״לבתק את בתוליה״ טרם מותה. אבל בדירה הזאת אין חמלה, רק שכבות של בדידות ופחדים. רסיסים אחרונים של אנושיות מנסים לבקוע מבעד למחסומי הכאב והציניות, לפני שיגיעו הלקוחות הבאים או לפני שדלת הדירה תנעל סופית והתקווה שסוף הכאב מתישהו יגיע, תתבדה.

*** ההצגה כוללת ערום, תכנים פורנוגרפיים ואלימות גראפית  ***

כתיבה ובימוי :  ג׳ייסון דנינו הולט
שחקנים : לוסי דובינצ׳יק  , אריק זילברמן , ג׳ייסון דנינו הולט
שחקנית אורחת : אוולין הגואל
ראש המקהלות : ערן צור
דרמטורגיה : לילך דקל אבנרי
במאי וידאו : רועי רז, דניאל קמינסקי , מיש רוזנוב, משה רוזנטל, נמרוד פלד , קתרין צ׳אלמרס
הפקה : הגר כהן
מעצבת תלבושות : שירה