רישום לערב הקראת שירה בעירום

שלום לך,

————————————————————————————————
ההרשמה לאירוע הסתיימה !!  נפגש באירועים הבאים
————————————————————————————————

ערב קריאה בעירום – לכבוד היום הבינלאומי לקריאה בעירום

במוצ"ש 5.7.2014, התקיים בתל אביב ערב קריאה בעירום. כותבות וכותבים קראו מיצירותיהם שירים וסיפורים קצרים בפני כמה עשרות נשים וגברים ערומים. הסיפורים והשירים שהוקראו היו תחת הכותרת "כתיבה עירומה", ועסקה בגוף, בתחושות השחרור שבעירום, ובהתמודדות עם קבלה עצמית בחברה ששופטת את הגוף לחומרה.

בערב הקריאה, שארך כשעתיים, בלטה יצירתה של עדי, המספרת על ההתמודדות עם הגוף העירום, החשש ממנו בתחילה, וההבנה שמתחת לבגדים נמצא האדם עצמו. משתתף נוסף, שהיתה לו זו הפעם הראשונה בעירום חברתי, הקריא שיר פרי עטו שעסק במוסכמות החברתיות הכובלות אותנו. משתתפים אחרים הקריאו קטעים המספרים על חוויות עירומות במקומות שונים.

ערב הקריאה אורגן על ידי תנועת פשטות לעירום חברתי, ששמה לה למטרה להפוך את העירום החברתי ללגיטימי בחברה הישראלית השמרנית. אירוע זה, הראשון בסדרה של אירועי עירום שונים, מיועד להרחיב את המודעות לעירום בחברה, ומזמין נשים וגברים שטרם התנסו בו, להיחשף לדרך החיים הזו.

אנו מזמינים אתכם לשמור עמנו על קשר בעמוד הפייסבוק שלנו בטוויטר או במייל pashstut.org@gmail  על מנת להכיר את פעילותנו ולהתעדכן באירועים ערומים נוספים בעתיד.

כמו כן אתם מוזמנים לקרוא כאן חלק מהשירים והסיפורים שהוקראו בערב הקריאה.

או להתרשם מהסיקור העיתונאי של האירוע בעיתון הארץ.

 

צוות פשטות