מופע פרפורמנס – בעירום!

עירומיסטים ועירומיסטיות יקרים ויקרות,
תנועת פשטות לעירום חברתי (ע"ר) שמחה להזמין אתכם/ן למופע "גוףגוף" – ערב פרפורמנס ייחודי. הקטעים המרכיבים את הערב, אשר עוסקים בגוף האנושי, בחשיפה ובהסתרה, יוצגו בעירום, והקהל של פשטות יהיה גם הוא כמיטב המסורת – נטול בגדים. למיטב ידיעתנו, זהו אירוע ראשון מסוגו בארץ, שבו גם המופע וגם הקהל אינם לבושים.

פירוט המופעים – לאחר טופס הרישום.

מתי? יום חמישי, 15/3/2018, החל מ-20:30 (משך המופע – כשעה וחצי).

היכן? תיאטרון בתל אביב, המיקום המדוייק יימסר לנרשמים/ות.

כמה? 45 ש"ח.

עלינו להדגיש שאנו רוצים לשמור על אווירה נעימה ושוויונית באירועים שלנו,
ולכן לא נוכל לאשר את ההגעה של כולם/ן. אנו מתנצלים מראש.

צוות פשטות

[vfb id=25]

הילה בן בנימין – פעמוני רוח בחלל סגור
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
ליווי : מאיה לוי וחנן מרס
מוסיקה : הראל וחניש
חָלָל נוצר בהשהיית הַזְּמַן. יֶשְׁנָהּ האפשרות להתקיים בו כְּדָבָר בין הַדְּבָרִים, ולאפשר לו לנצור את נוֹכְחוּתָהּ השקטה מֵאֵלֶיהָ. וְכָל העת, העור הוא דף, וליטופו – לִפְרָקִים מחוספס כמו יד שידעה את הָאֲדָמָה – של המלבן הדומם נותן בי חַיִּים. וַאֲנִי בּוֹ. בין היש הנראה לבין רִבּוֹא יֶשים נסתרים, נשלחות עֵינַי אל אַחֲרִיתָן.

מיכל גיל – אישה שנמצאת בתנועה
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
העבודה חוקרת את הגוף האנושי בשני מצבים, מצב המודל שבו הגוף עומד יושב או שוכב ללא תזוזה ומצב התנועה, הגוף עירום ופנס מאיר על חלקים ממנו, מדגיש את התנועה והקפיאה של הגוף, מאפשר לראות עוד פרטים בתוך המכלול, הפרפורמרית אוחזת את הפנס בידה, היא זו שמאירה על עצמה, היא מכוונת את ההתבוננות וגם נותנת אפשרות להתבונן בתנוחות הנוצרות במהלך העבודה.
העבודה נוצרה מתוך חקירה אישית של היוצרת שהיא גם רקדנית וגם מודל לציירים וצלמים, לאחר שנים של עשייה בשני התחומים בנפרד זהו ניסיון לחבר את שני התחומים לכדי יצירה אחת.

Body Story- אפרת וקנין
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
שיחת סלון מתגלגלת להעלאת סיפורים על הגוף של המשתתפים ומעוררת טראומות, סיפורים מצחיקים ושלדים מהארון.